Cowriting / Tvůrčí psaní

Konzultace literárních textů, cowriting – společná tvorby knihy.

Tvorba a interpretace textu – Pomůžu vám doladit vaše básně, příběhy či písňové texty. Poradím vám, jak je prezentovat před čtenáři.

Od nápadu k publikování knihy – Krok za krokem vás provedu otázkami, jak dát to nejlepší ze sebe do podoby knihu, tu knihu připravit k vydání a poté ji vypravit do světa mezi čtenáře.

Cowriting – Průvodcovství procesem psaní. Pokud v sobě nosíte námět na knihu, ale nemáte dost zkušeností s tvorbou, můžete se obrátit na mě a já Vás procesem psaní provedu. Pomohu Vám utřídit si myšlenky, postupně je rozvinout, zpracovat a následně zachytit v podobě knihy. Není ani tak důležité, CO psát, ale PROČ, teprve potom následuje JAK. Rád Vám pomohu ujasnit si Vaši motivaci pro psaní, téma knihy i postup samotného psaní.

Tvoření pro mě představuje tu nejvyšší možnou hodnotu. Každý z nás má v sobě tvůrčí potenciál, jehož rozměry není možné obsáhnout rozumem, avšak snadno je možné ho nahlédnout několika řádky básně, nalézáme ho v tahu štětce či v gestu tanečníka.
Tvoření není nadstavba života, tvoření je život sám. Nejde přitom o to, stát se přes noc spisovatelem, ale uvědomit si svůj tvůrčí potenciál a nadále s ním pracovat.  

Michal Čagánek,  michalcag@seznam.cz, tel: 775 642 390

Napište komentář