Inspirativní MÍSTA

Maitrea – Dům osobního rozvoje v Týnské uličce v Praze je ideálním místem pro klidné spočinutí, stejně jako pro uvedení svého života do pohybu.

Divadlo Kampa – kultura sebepoznávání cestou hry, řeči, pohybu, hlasu, tance, čaje, zvuku, tajemství, času…

Druna náhorní planina v Praze vás zve k naplňujícím prožitkům svého těla i mysli nejen prostřednictvím tance a hudby.

Galerie Cesty ke světlu na pražském Chodově. Pastva pro oči i pro duši.

Knihkupectví a čajovna U Džoudyho nabízí jedinečný výběr knih s duchovní tematikou i možnost posezení při dobrém čaji.

Zvukové lázně Dajána – relaxační centrum, muzikoterapie, meditace, jóga.

Zeměráj– přírodní zářitkový park.

Impact Hub Praha – Inspirativní pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání na pražském Smíchově.

Zlatý klíček – centrum zdraví a harmonie na Jaselské ulici v Brně.

KoPlac – Koworking Brno.

Kubasova chalupa místo vzájemného setkávání a sdílení na Cestě poznání v Sudislavi nad Orlicí.

Oslavice – tvořivé a relaxční centrum Otevřené srdce v Oslavici u Jihlavy skýtá příhodný prostor pro rozvoj kreativity a osobní růst.

Hostětín – ekologické centrum Veronica Hostětín nabízí množství zajímavých programů včetně tradičního Jablečného jarmarku, prohlídky pasivního domu, výtopny na biomasu, kořenové čističky nebo moštárny.

Park studií a reflexe – místo pro rozjímání a meditaci otevřené všem.

Nesměň – centrum osobního rozvoje v Nesměni u Českých Budějovic nabízí množství zajímavých kurzů a seminářů inspirujících k plnějšímu životu v důvěře a respektu k životu i druhým lidem.

Sklenářka –  odpočinkové, meditační a vzdělávací centrum.

Ordějov – nové meditační centrum v Bílých Karpatech.

ZaježováPokud máte rádi přírodu a současně jste vyznavači odkazu našich předků, jejich řemeslné zručnosti a šetrného životního stylu, pak můžete načerpat inspiraci v Zaježce nedaleko slovenského Zvolena.

Haluzice – Moravské Slovácko je místem krásné přírody a živých lidových tradic. Projekt „škola v Haluzicích“ pomáhá, aby byly živé i nadále.

Skřidla jen tak se projít po žhavých uhlících krásně řeřavějících do tmy, v indiánské sauně se vrátit do lůna Matky Země, svým dechem se propojit s Kosmem, být šamanem, najít svoji vizi… To všechno a mnohem víc je možné zažít na statku ve vesničce Skřidla nedaleko Českých Budějovic.

Kavárna maluj podobně jako Vypálené koťátko je kavárna, která vedle lahodného moku nabízí možnost vlastnoručně si pomalovat zvolený kus keramiky, nechat si ho vypálit a po té odnést domů jako nevšední suvenýr.

Skutečnou oázou v divoce tepajícím srdci Prahy a ideálním místem pro klidné spočinutí je Dobrá čajovna. Dokonalý rozhled vám poskytne Čajovna ve věži. Zajímavé koncerty a další akce si můžete vychutnat v inspirujícím prostředí Čajovny Jedna báseň. Jedinečný genius loci můžete spolu s kvalitním čajem nasát v brněnských čajovnách Skleněná louka a Starý dvůr.

Michal Čagánek,  email: michalcag@seznam.cz, tel: +420 775 642 390

You must be logged in to post a comment.