HUDBA / AUDIO

CD manter ZnameníHudba mě provází celý můj život. Byl to můj táta, který mě v dětství okouzlil svou jemnou hrou na kytaru a melodickým zpěvem jeho oblíbených trampských písní. Brzy jsem zatoužil ho napodobit. Stačilo mi ukázat pár základních akordů, zbytek už jsem se naučil sám. Prakticky od počátku jsem začal skládat své vlastní písně. Prošel jsem různými fázemi uchopení hry, nakonec jsem se našel v meditativním plynutí na vlnách hudby. Těžiště tvoří pozitivní poselství přenášená hlasem.

Od prosince 2013 vystupuji společně s flétnistou Milošem Löfflerem pod názvem PraMeny. Od léta 2016 nás zpěvem doprovází Ivonka Ušelová, na rytmické nástroje hraje Martin Řepa.

Naší domovskou scénou je čajovna Setkání v Praze ve Vojtěšské ulici. Vystupujeme zde jednou měsíčně už od ledna 2014. Nejbližší koncert se koná 14. února 2018 od 18:30 do 21:30 hodin. Potkat nás můžete také na různých festivalech, vernisážích obrazů a podobně.

skupina PraMenyV posledních letech moji tvorbu obohacují mantry s českými texty, které jsou vítaným zpestřením našich koncertů.

Vydal jsem CD

Když anděl potká anděla (2008)

Beztíž (2011)

CD s 23 českými mantrami Znamení (2015)

a CD Já jsem Ty (2016),

které je živým záznamem našeho koncertu v čajovně Setkání. 

Ukázky z CD naleznete mimo jiné na mém youtube kanálu.

CD Když anděl potká anděla

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Čagánek,  email: michalcag@seznam.cz, tel: 775 642 390

Svoji tvorbu průběžně uveřejňuji také na mém FCB profilu Michal Čagánek – Já jsem Ty a na stránkách internetového magazínu FLOWEE