ROMÁN ZASTAVENO SLAVÍ 5 LET

24.Září 2015 | Myšlenky, Próza |

Zastaveno, křest

Jaroslav Dušek křtí Zastavenoromán Zastaveno

 

 

 

 

 

Je tomu právě 5 let, co spatřil světlo světa můj román Zastaveno. Příběh mladé ženy Laury a její nelehké cesty za poznáním odvíjející se v magickém kraji žítkovských bohyní vyšel na podzim 2010 v nakladatelství Maitrea. Knihu do života přivítali vzácní hosté Jaroslav Dušek a Květa Fialová. Román si za dobu své existence získal množství nadšených čtenářů, jak dokazují četné zprávy a poděkování, které od Vás dostávám:

Kateřina Charousková: Michale, čtu opět Zastaveno. Už potřetí… Čtu a usmívám se. Celá ta kniha mi připadá jako jedna krásná báseň… Miluju Zastaveno a děkuji za něj Tobě.

Tomáš Kozelek: V pátek se mi dostala do ruky tvá knížka Zastaveno. Úplně si mě k sobě přitáhla krásně barevně laděná obálka. Provedl jsem standartní test – otevření na náhodné stránce a přečtení odstavce, a bylo rozhodnuto. O víkendu jsem byl na Sázavě a knížku přečetl. Byla mi milou společnicí ve vlaku, na lavičce v parku, při odpočinku v lese… Jen jsem chtěl říci: Děkuji! Knižka se mnou silně zarezonovala.

Těší mě, že jsem mohl přispět ke zpomalení běhu Vašeho života, ke klidnému spočinutí a nadechnutí. Děkuji všem za Vaši přízeň a podporu, těším se na další společné setkávání, ať osobně nebo prostřednictvím mých knih. Jako malý dárek na Vás čeká audioukázka ze Zastavena s hudebním doprovodem od mého kamaráda Drahomíra Lise.

 

Napište komentář