PIKTOGRAMY SLAVÍ 10 LET

2.Listopad 2014 | Próza |

Před několika dny uplynulo 10 let od křtu mé novely Piktogramy. Křtilo se v Paláci knih NeoLUXOR na Václavském náměstí v Praze s kmotry spisovatelkou Evou Bernardinovou a režisérem Zdeňkem Troškou. Tragikomický příběh dospívání dvou zcela rozdílných kluků na malé moravské vesnici vyvolal v době svého vydání celou řadu emocí, hlavně v řadách mých rodinných příslušníků:-)

02 PiktogramyPublikování knihy předcházelo setkání s Lubošem Pavlem, který tou dobou řešil vydání své novely Dumbstin a byl unaven marným nabízením knihy různým nakladatelstvím. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli projekt SamiZdatní pro autory, kteří se rozhodli vydávat své knihy sami. Není nic snazšího, než uchopit svoji představu a vypustit ji do světa v podobě hotové knihy. Jak na to, se dočtete ZDE.

U příležitosti 10. výročí vydání Piktogramů pro Vás s mým dvorním grafikem Jirkou Procházkou připravuji vydání volného pokračování Piktogramů „SÁZKA O EVU.“ Knihu představím na koncertě naší skupiny PraMeny ve čtvrtek 18. prosince od 18. hodin v čajovně Setkání ve Vojtěšské ulici v Praze.

Pro vážné zájemce mám k prodeji posledních 15 kusů knihy Piktogramy. Milovníci elektronických knih si mohou Piktogramy vychutnat v elektronické podobě zdarma.

 

Napište komentář